Jak poruszać się po stronie?

Jeśli jesteś pierwszy raz na tej stronie, szukasz odpowiednich informacji, które ułatwiłyby Ci poruszanie się po Pair Puri, lub poszukujesz innego dostępu do stron, bo menu nie działa, jesteś jak najbardziej w odpowiednim miejscu! To tutaj dowiesz się, gdzie powinieneś czego szukać! A aby przejść do interesującej Cię strony, wystarczy kliknąć na odpowiadający jej nagłówek. Więc zaczynamy!


Posty

Zwykle nie używam dzielenia postu, więc od razu cały jest widoczny ze strony głównej, ale kiedy go użyję, na samym dole pojawia się link Czytaj dalej>>. To oznacza, że pozostała część postu pojawi się dopiero po kliknięciu na ten link.

By skomentować, należy kliknąć na tytuł bądź brak komentarzy. Pod postem pojawi się okno, w które należy wpisać komentarz, następnie trzeba wybrać jako kto (anonim, użytkownik google, bądź inny do wyboru) chcesz opublikować komentarz. Przed opublikowaniem możesz podejrzeć jak będzie wyglądał Twój komentarz. Jeśli jesteś zadowolony, opublikuj go, klikając Opublikuj.

Aby odnaleźć wcześniejsze posty nawiguj między Starsze posty a Nowsze posty.

Drugą najważniejszą rzeczą jest menu na samej górze (oczywiście, jeśli działa). Nie potrzeba klikać, by menu się rozwinęło, wystarczy najechanie myszką.


Strona główna

Pod tym linkiem, po kliknięciu, wracasz do strony głównej, tak samo jak dzieje się to w przypadku kliknięcia na nagłówek/logo.


Manga
Ta zakładka zawiera w sobie wszystkie przetłumaczone na język polski tomy drugiego sezonu Prince of Tennis - New Prince of Tennis.
Tutaj znajdziesz przetłumaczone na język polski tomy Prince of Tennis. Czemu jest na drugim miejscu? Pair Puri pierwotnie zajmowało się tylko mangą New Prince of Tennis, dopiero później doszedł pierwszy sezon, który jest swego rodzaju jointem.
Czyli Książę po szkole, tutaj znajdują się przetłumaczone tomy owej mangi, która jest parodią opowiadającą o codziennym życiu bohaterów Prince of Tennis.
Od tej książki, pochodzi nowa nazwa strony. W tej oto książce znajdują się wszystkie informacje o bohaterach Tennis No Oujisama. Każdy tom opowiada o dwóch postaciach, posiadających jedną wspólną cechę.
Każdy sezon jest mangą/ilustracjami meczów, które miały miejsce w trakcie trwania historii Prince of Tennis. Każdy sezon ma kilka tomów, które widnieją w tej zakładce.
 • Doujinshi
Znajdziesz tu przetłumaczone na polski fanowskie mangi, zawierające wymyślone historie postaci Prince of Tennis. Dział ten podzielony jest na trzy kategorie:
 • Inne projekty
Znajdują się tu wszystkie inne projekty i jointy (niezwiązane z Prince of Tennis), których podjął się zespół Pair Puri.
Tutaj znajdziesz spis wszystkich rozdziałów New Prince of Tennis (możliwe, że kiedyś i Prince of Tennis) z dokładnym opisem historii w chapterze.


Anime
Znajdują się tutaj wszystkie przetłumaczone na język polski odcinki New Prince of Tennis, wraz ze specialami i OVA, wiążącymi się z historią Shin Tennis No Oujisama.
Mają się tutaj znaleźć przetłumaczone przez grupę Pair Puri, wszystkie odcinki sezonu pierwszego.
Parodia w postaci mangi Houkagou no Oujisama, również została zekranizowana i to tutaj można ją znaleźć.
Krótkie historie z książki informacyjnej Pair Puri zostały zekranizowane w formie pokazu ilustracji z podkładem dźwiękowym tzw. picture drama, a w tej zakładce znajdziesz ich tłumaczenie.
Tutaj znajdziesz wszystkie przetłumaczone na język polski filmy i OVA z serii Prince of Tennis.
W tej zakładce odnajdziesz spis i opis wszystkich odcinków i OVA Shin Tennis No Oujisama (możliwe, że kiedyś i Prince of Tennis). Dodatkowo zawarte będzie ile rozdziałów mieści się w danym odcinku.


Uniwersum
Znajdziesz tutaj informacje o twórcach mangi oraz anime Prince of Tennis i New Prince of Tennis i innych.
Umieszczona została tu krótka historia Tenimyu, informacje o samym musicalu, oraz wszystkie daty, tytuły i generacje Seigaku grające w poszczególnych występach.
Tutaj zostały wyszczególnione wszystkie postacie, które pojawiły się w trakcie trwania wszystkich sezonów.
Wymienione w kolejności alfabetycznej zostały wszystkie techniki, które pojawiły się w trakcie trwania wszystkich sezonów. Po kliknięciu na nie, przejdziesz do strony z opisem wybranej techniki.
Znajdziesz tu opis wszystkich ważniejszych miejsc, które pojawiły się w trakcie Prince of Tennis i New Prince of Tennis.
Zebrane zostały tu wszystkie cytaty postaci.
W jednym miejscu znajdziesz i szybko przejrzysz, kiedy dany bohater ma urodziny.
Zostały tu umieszczone wszystkie ciekawostki i wątpliwości, które pojawiły się w trakcie obu sezonów. Jest to dział mocno otwarty, jeśli można tak powiedzieć, i szeroki, dlatego propozycje na ciekawostki można zgłaszać w komentarzu.


Goodsy
Znajdziesz tu wszystkie posty, które mówiły o wypuszczanych nowościach.
Odnajdziesz tu spis wszystkich singli i albumów z możliwością ich pobrania.
Tu zostały spisane i opisane wszystkie wypuszczone gry z możliwością ich pobrania.
Są to karty kolekcjonerskie z podziałem na motywy. Całą kolekcję można pobrać.
Co roku wypuszczane są kalendarze z motywem Prince of Tennis, które na tej stronie można pobrać.
 • Fanzone
Odnajdziesz tu całą twórczość polskiego fandomu Prince of Tennis.

  • Dodaj dzieło! - jeśli chcesz dodać swoje dzieło do działu Fanzone, znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje na ten temat.
  • AMV - filmy
  • Fanfick - opowiadania
  • Fanart - obrazy, ilustracje


Pair Puri
Jak mówi tytuł zakładki - są to informacje o stronie Pair Puri.
Na tej stronie znajdziesz informacje jak skontaktować się z adminem. Jeśli chcesz wymienić się buttonami/bannerami, znajdziesz do nich linki.
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, ta zakładka jest dla Ciebie. Wystarczy przeczytać wszystkie informacje, a w razie wątpliwości napisać do admina.
Frequently Asked Questions, czyli najczęściej zadawane pytania. Jest tu spis wszystkich pytań, które pojawiały się w trakcie trwania grupy.
Pod tym linkiem znajduje się arkusz, w którym zawarty jest stan ukończenia wszystkich prac i artykułów.Poza menu, po lewej stronie widnieje kilka widgetów, które poniżej przybliżę.

Szukaj

Jeśli nie jesteś w stanie czegoś znaleźć, warto użyć tzw. szukajki, która wyszuka wszystko ze strony Pair Puri, zawierające szukane słowo. Najlepiej ograniczać się tylko do jednego wyrazu.


Chat

Jest to chat stworzony dla wszystkich - całego fandomu New Prince of Tennis. Służy do kontaktowania się z adminem, ale również z użytkownikami, gdzie można rozmawiać o wszystkim. To jedyne miejsce, gdzie tolerowany jest wszelaki SPAM.


Obserwatorzy

Jeśli jesteś użytkownikiem Gmaila, najprawdopodobniej masz też możliwość śledzenia tej strony. Każdy nowy post pojawi się w Twoim panelu informacyjnym, dzięki czemu możesz być na bieżąco.


Polecane

Są to strony, z którymi bannerami wymieniła się strona Pair Puri. Warto zajrzeć w te linki.


Archiwum

Znajdziesz tutaj posty, które pojawiły się w danym miesiącu, dzięki czemu możesz nawigować między miesiącami. W nawiasie podana jest ich liczba.Po prawej stronie widnieją ikonki, które po najechaniu rozwijają się. Służą do śledzenia kanałów na każdym z wymienionych portali społecznościowych.
 • Facebook - stronę na Facebooku, można polubić od razu ze strony Pair Puri, bez przenoszenia się na stronę Facebooka.
 • Twitter - w tym panelu widać wszystkie najnowsze posty, można również zacząć obserwować Twittera Pair Puri prosto ze strony.
 • Google+ - jeśli masz profil na Google+, można prosto ze strony zacząć obserwować profil Pair Puri

Komentarze